Sprzedaż

Sprzedaż w regionach

Łukasz Wereszczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 601790001

Lukasz.Wereszczynski@dwtgroup.com
województwa: lubuskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie


Michał Moraczewski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 607420008

Michal.Moraczewski@dwtgroup.com
województwa: dolnośląskie, opolskie


Jakub Kurowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Inwestycji

+48 697300009
Jakub.Kurowski@dwtgroup.com
województwa: lubelskie, świętokrzyskie


Piotr Jaślarz
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Kierownik ds. Technicznych i Serwisu

+48 665300009
Piotr.Jaslarz@dwtgroup.com
województwo: zachodniopomorskie
, lubuskie, wielkopolskie

Krzysztof Marciniak
Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 725300009
Krzysztof.Marciniak@dwtgroup.com
województwa: kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie


Janusz Jasiński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 781300009

Janusz.Jasinski@dwtgroup.com

województwa: podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

                                    

aaaa